Kopuły sferyczne jako alternatywa dla hotelu

Hotele to niewątpliwie wciąż najpopularniejsze obiekty, w których zatrzymują się ludzie wyjeżdżający na urlop. Szukając odmiany, warto zwrócić uwagę na kopuły sferyczne. Taki wybór zapewni ciekawe doznania, które nie byłyby osiągalne w standardowym pokoju hotelowym. Nocleg w namiocie sferycznym dzięki specjalnym przeszkleniom pozwala na cieszenie się widokiem gór bez względu na pogodę czy porę dnia. Śniadanie o wschodzie słońca z możliwością podziwiania pięknego krajobrazu to coś, co zapada w pamięć! Namioty kuliste skierowane są w stronę Tatr, dzięki czemu zachwycające widoki są gwarantowane. Obserwowanie gór nigdy nie było tak komfortowe. Wynajem namiotów sferycznych to doskonały pomysł na spędzenie nocy w otoczeniu natury. Wygodne łóżka oraz wanny sprawiają, że goście mogą zrelaksować się w ekskluzywnych warunkach. Każdy namiot kopułowy wyposażony jest w taki sam sposób. Dzięki temu oferujemy zawsze identyczny wysoki standard.

Luksusowa kopuła z podwójnym łóżkiem z widokiem na Tatry.
2
1 duże
30
Luksusowa kopuła z podwójnym łóżkiem z widokiem na Tatry.
2
1 duże
30
Luksusowa kopuła z podwójnym łóżkiem z widokiem na Tatry.
2
1 duże
30
Luksusowa kopuła z podwójnym łóżkiem z widokiem na Tatry.
2
1 duże
30
Luksusowa kopuła z podwójnym łóżkiem z widokiem na Tatry.
2
1 duże
30

Romantyczny nocleg w namiocie sferycznym

Pokój w kopule to doskonała metoda na spędzenie wyjazdu w romantyczny sposób. Namioty sferyczne mogą być zatem dobrym pomysłem i alternatywą dla hoteli np. w czasie podróży poślubnej czy rocznicy. Lecz nie tylko zakochanych zachwyci to miejsce, warto przyjechać tu na urlop i odpocząć od codzienności, będąc także singlem. Znajduje się w nich niezbędne wyposażenie, które gwarantuje wygodę w trakcie pobytu. Namiot glampingowy całoroczny pozwala na przyjmowanie gości o każdej porze roku, bez względu na pogodę. Warto zatem wziąć pod uwagę nocleg w takim miejscu. Poszukując ciekawej alternatywy dla tradycyjnych hoteli, warto zdecydować się na namioty sferyczne. Wynajem w naszym obiekcie gwarantuje gościom komfortowo spędzony czas w otoczeniu niezapomnianych widoków. Można cieszyć się nimi od wschodu do zachodu słońca, a nawet przy świetle księżyca. Namiot glampingowy całoroczny zapewnia wspaniałą atmosferę zarówno latem, jak i zimą. W każdej porze roku widok z pokoju zachwyca, napawając pozytywną energią. Oferowany przez nas namiot kopułowy to dobrze wyposażony innowacyjny obiekt. Imponuje wyglądem zewnętrznym oraz tym, co znajduje się wewnątrz. Namiot kopułowy całoroczny to rozwiązanie dla każdego. Sprawdzi się doskonale niezależnie od pory roku.

Komfortowy camping w namiotach sferycznych

Wyjazdy w góry, to przede wszystkim znalezienie odpowiedniego noclegu. Niektórzy wolą hotele i pensjonaty oferujące klientom wszelkie udogodnienia, natomiast dla innych ważniejszy jest kontakt z naturą. Idealną kombinacją jest wynajem namiotów sferycznych. Oferowany przez nas nocleg zapewni wygodę oraz piękne widoki przez całą dobę. Namiot w formie kopuły ustawiony jest w stronę gór. Oszklona zaokrąglona ściana, to idealny sposób na obserwowanie widoków, takich jak wschody czy zachody słońca. Nasze namioty sferyczne oferują glamping najwyższej jakości. Relaks w otoczeniu gór pozwala odetchnąć od zgiełku codzienności. Jeśli chodzi o nasze namioty glampingowe wynajem jest możliwy niezależnie od pory roku. Nasi klienci mogą doświadczyć widoków ośnieżonych szczytów, jak i kwitnących pól oraz zielonych lasów. Jeżeli mają Państwo pytania na temat namiotów sferycznych — o wynajem czy ich charakterystykę, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy w wyborze najlepszego dogodnego terminu na wczasy w polskich górach. Polecamy namioty kuliste na romantyczne wyjazdy we dwoje. Gwarantują niezapomniane przeżycia.